אודות

עיסוי תאילנדי - מרפא לגוף ולנפש

ה”מרכז לעיסוי תאילנדי” מזמין אתכם להירגע עם טיפולי גוף הניתנים על ידי מטפלות מקצועיות ומנוסות. בין הטיפולים שלנו: עיסוי תאילנדי מסורתי, עיסוי שמנים מרגיע, עיסוי רגליים, עיסוי גב כתפיים, רפלקסולוגיה ועיסוי תאילנדי משולב עם שמנים. במרכז שלנו תקבלו עיסוי מתרפיסטיות תאילנדיות, מומחיות בתחום העיסוי התאילנדי, אשר נותנות שירות אדיב ומקצועי לכל לקוח. אנו פתוחים בכל יום, מ-10:00 – 20:00. שבת 12:00-20:00 בן יהודה 49, תל אביב

קבעו טיפול עכשיו - כי מגיע לכם!

עיסוי תאילנדי מקצועי בלב תל אביב

בן יהודה 49, תל אביב

את המרכז שלנו בחרנו להקים בלב תל אביב, ברחוב בן יהודה 49. מקום מרווח ומעוצב בקפידה, המספק אווירה אותנטית במיקום מרכזי. במרכז לעיסוי תאילנדי חדרים זוגיים וחדרים ליחיד. החדרים מאובזרים במיטות רחבות, מזרנים מותאמים לעיסוי מקצועי, כורסאות נוחות לעיסוי רגליים – פוט מסאז’. מקלחות, חנייה, חדר זוגי וחדר פרטי . אל ספא תאילנדי בדיזינגוף שלנו תוכלו להגיע אל המרכז בקלות באמצעות תחבורה ציבורית ואם תבחרו להגיע במכונית פרטית תוכלו לחנות בחניה הצמודה.

מי אני

שלום, אני סאוויטרי (Sawitree). נולדתי בתאילנד, וכיום אני חיה בישראל עם בן זוגי. את הכשרתי בעיסוי תאילנדי רכשתי בשני בתי ספר נחשבים בתאילנד – בבנגקוק ובקאנצ’אנאבורי. את המרכז לעיסוי תאילנדי – “Thai massage center” – הקמנו בשנת 2015 על מנת להנגיש את העיסוי התאילנדי המקצועי לקהל הרחב בישראל בכלל, ובתל אביב בפרט. אני מאמינה שעיסוי תאילנדי הוא לא מותרות, אלא טיפול חיוני. עיסוי תאילנדי כחלק מהשגרה שלך יוביל לגוף בריא, לשגרה נטולת לחצים ולנפש בריאה יותר. אני מחכה לראות אותך בקרוב!

קבעו טיפול עכשיו - כי מגיע לכם!

קבלו רעיון אדיר

חבילות / חבילות מתנה

עכשיו במרכז לעיסוי תאילנדי תל אביב, ניתן לרכוש כרטיסי מתנה על פי סכום או על פי סוג טיפול ממגוון רחב של הטיפולים!