רפלקסולוגיה

רפלקסולוגיה תל אביב

כמה שעות ביום אתם על הרגליים? וכמה שעות אתם סתם נועלים נעליים – חונקים את הרגליים שלכם ולא נותנים להן לנשום לרווחה… המרכז לעיסוי תאילנדי בתל אביב מזמין אתכם לחוויה משחררת. בואו לעיסוי רגליים, רפלקסולוגיה בכף הרגל באווירה של חו”ל על ידי מטפלות תאילנדיות מוסמכות. 

רפלקסולוגיה לגוף ולנפש

עיסוי כפות רגליים הוא טיפול המתרכז בכפות הרגליים ובחלק התחתון של הרגליים (עד הברכיים) וניתן במטרה לשפר את הרגשתו הכללית של המטופל ולחדש את האנרגיה בכל הגוף.

רפלקסולוגיה היא שיטת אבחון וטיפול בכף הרגל אשר משתייכת לרפואה האלטרנטיבית. שיטת טיפול זו מתבססת על ההנחה שבכף הרגל קיימת מפה של כלל איברי הגוף. הטיפול מבוסס על התבוננות ומגע בכף הרגל על מנת לאבחן ליקויים במערכות הגוף ולטפל בהם.

אז מה ההבדל בין רפלקסולוגיה לפוט מסאג’? בניגוד לטיפול רפלקסולוגיה שנעשה עם הידיים בלבד, רפלקסולוגיה בכף הרגל – בעיסוי רגליים נעשה שימוש באביזרים נוספים שמשדרגים את הטיפול, כמו מקל מיוחד שמאפשר ביצוע לחיצות מסוגים שונים.

עיסויי הרגליים במרכז לעיסוי תאילנדי בתל אביב משלבים טכניקות מעולם הרפלקסולוגיה להשלמת הטיפול.

סובלים מכאבים גופניים? רוצים להשתחרר? המרכז לעיסוי תאילנדי בתל אביב מזמין אתכם לעיסוי גב וכתפיים שיעזור לכם להרגיש טוב יותר. הטיפולים במכון ניתנים על ידי מטפלות תאילנדיות מקצועיות שמשתמשות בטכניקות טיפול מסורתיות ומודרניות.

היתרונות של רפלקסולוגיה

לרפלקסולוגיה יש מספר יתרונות בריאותיים בולטים:

העיסויים שלנו

המרכז לעיסוי תאילנדי
מגוון סגנונות עיסוי תאילנדי

עיסוי רגליים / רפלקסולוגיה

עיסוי תאילנדי עם שמנים (משולב)

עיסוי תאילנדי

חדש ב-

אפשרות רכישת חבילות מתנה

ניתן לרכוש קופון חבילה ממגוון חבילות עיסוי תאילנדי,
עיסוי תאילנדי משולב עם שמן וללא, רגליים, גב וכתפיים ועוד.

קבעו טיפול עכשיו - כי מגיע לכם!

טכניקה

טיפול רפלקסולוגיה מבוסס על הרעיון שבכפות הרגליים ישנם קצוות עצביים התואמים את כל האיברים בגוף. על פי הרפלקסולוגיה הקשר בין אזורי המגע ברגל לבין איברי הגוף הדדי, וכאשר ישנה פגיעה באיבר מסוים גם הנקודה הקשורה אליו בכף הרגל תיפגע.

הטיפול כולל עיסוי עדין של נקודות הלחץ במטרה לשפר את זרימת הדם לאזור הפגוע. העיסוי מתבצע בתוך כיור ייעודי, ונעשה באמצעות אצבעות הידיים בשילוב קרמים ושמנים שונים.

רבים מבלבלים בין טיפול רפלקסולוגיה לעיסוי רגליים, לכן חשוב לנו להסביר לכם את ההבדלים. קודם כל, רפלקסולוגיה מתבצע באמצעות הידיים בלבד, ואילו בעיסוי רגליים משתמשים בעזרים נוספים. הבדל נוסף הוא שיטת הלחיצה והנקודות הנלחצות. הרפלקסולוג יתמקד בכף הרגל בלבד וילחץ עליה בעדינות רבה ואילו בעיסוי רגליים נלחץ גם על השטח שבין כף הרגל לברך.

במרכז למסאז תאילנדי תוכלו לקבוע תור לטיפול רפלקסולוגיה ועיסוי רגליים, או לשלב את הטיפול עם עיסוי גוף מלא. במידה ותבחרו לבצע טיפול משולב תצטרכו להזמין תור של 90 דקות לפחות.

אנחנו מבלים את רוב יומנו על הרגליים, הרגליים שלנו נושאות אותנו ואת משקל גופנו שעות רבות ללא מנוחה ולא משנה איזה נעליים נוחות אנחנו נועלים, המשקל של הגוף וההליכה או העמידה לעתים עם משקל נוסף כמו תיקים, שקיות של קניות משפיעים על המנח של הגוף ושל עמוד השדרה. כפות הרגליים שלנו משקפות את מצב הגוף כולו. הן מבחינה פיזית והן מבחינה נפשית וכדאי ומומלץ לתת להן חופש מדי פעם ולפנק את עצמכם עם טיפול רפלקסולוגי בכפות הרגליים.

מהי רפלקסולוגיה

הרפלקסולוגיה המבוססת על רפלקס ורפלקשן כלומר תגובה והשתקפות, הינה שיטת טיפול ייחודית עתיקה המתרכזת בכפות הרגליים וגם בחלק התחתון של הרגליים עד לגובה הברכיים. הטיפול הרפלקסולוגי הניתן על ידי לחיצות בכפות הרגליים במקומות מדויקים משפר את ההרגשה הכללית, ומחדש את האנרגיה והחיוניות של הגוף כולו. נקודת ההנחה הבסיסית של שיטה ייחודית זו היא כי בכפות הרגליים קיימת מפה כל כל אברי הגוף כלומר לכל איבר בגופנו מקום ייצוגי בכפות הרגליים וניתן לאבחן ליקויים במערכות הגוף על ידי התבוננות ומגע בכפות הרגלים. מקובל להוסיף לעיסוי רגליים, המבוצע במכונים המתמחים במסאז’ים למיניהם, גם לחיצות בכפות הרגליים על פי טכניקות מעולם הרפלקסולוגיה.

היכן ניתן לקבל טיפול רפלקסולוגי

היום ניתן לקבל טיפול רפלקסולוגי אצל אנשים המומחים ברפלקסולוגיה וגם במכונים המתמחים בשיטות מסז מגוונות לשחרור השרירים והרפיית הגוף. כדאי וחשוב לדעת לכל המתעניינים בטיפול רפלקסולוגיה, תל אביב היא מקום טוב למצוא בו מכון המעניק טיפול רפלקסולוגי.

מה זה רפלקסולוגיה תל אביב

רפלקסולוגיה תל אביב – הדרך היעילה למצוא באינטרנט טיפול רפלקסולוגי בתל אביב.. אז אם אתם מתגוררים באזור המרכז וגם בתל אביב ומעוניינים להזמין טיפול רפלקסולוגי, כל שעליכם לעשות הוא להקליד בשורת החיפוש בגוגל רפלקסולוגיה תל אביב, למצוא את האתר של מכון המעניק מגוון טיפולי מסאז’ וגם טיפולים רפלקסולוגיים ולהזמין בקלות טיפול רפלקסולוגי שאחריו תרגישו ערניים וחיוניים ,תתמלאו שוב בארנגיה ותרגישו שאתם הולכים על עננים.

למי מתאים טיפול רפלקסולוגי

הטיפול בשיטת הרפלקסולוגיה מתאים לכל הגילאים, החל מתינוקות, ילדים, ובני נוער וגם מבוגרים וקשישים, כולם יכולים ליהנות מטיפול רפלקסולוגי וכדאי וחשוב לדעת כי הטיפול הרפלקסולוגי הוא לא רק נעים הוא גם טיפול מונע שיכול לעזור מאוד בהתמודדות הגוף עם מחלות כרוניות כגון: כאבי ראש, אלרגיות, בעיות נשימה, בעיות אורתופדיה וגם בעיות במערכת העיכול, הפרעות שינה, בעיות פריון וחוסר איזון הורמונלי. השיטה הרפלקסולוגית הוכיחה עצמה גם בהטבה מרבית במצבים נפשיים כגון : חרדה, דיכאון ומצבים של מתח מתמשך. בתחילת הטיפול נשאל המטופל על ההיסטוריה הרפואית שלו ועל מצבו הכללי, ולאחר מכן מבצע אבחון על ידי התבוננות בכפות הרגליים הבוחן, מבנה גרמי, טונוס שרירים, חסימה בצבע, טמפרטורה נפיחות ועוד.

מהו מקור הטיפול הרפלקסולוגי

הטיפול הרפלקסולוגי במקורו היה נהוג כבר בסין בעת העתיקה. גם ההודים והמצרים נהגו לטפל בשיטה זו לריפוי מחלות שונות. בעת החדשה התפתחה השיטה כפי שהיא מקובלת בימינו על ידי ויליאם פיצג’רלד שהיה רופא אף אוזן גרון במאה הקודמת בשנת 1913 . השיטה שוכללה במשך הזמן החל משנות השלושים של המאה העשרים והתפתחה ואף הפכה לנפוצה ומקובלת ביותר בעולם המערבי. בישראל הטיפול הרפלקסולוגי הפך לפופולארי ביותר וניתן היום לקבל טיפול רפלקסולוגי במקומות ישוב רבים, במכונים המתמחים בשיטות מסאז שונות. השיטה הרפלקסולוגית ממפה את כפות רגלינו ומחלקת את הגוף לעשה חלקים בעלי אורך שווה כמספרם של האצבעות בכפות הידיים והרגליים. הרפלקסולוגיה, הינה שיטה הוליסטית במקורה ומביטה על הטבע ועל גוף האדם דרך ארבע יסודות: האוויר, המים, האש והאדמה. בהתאם לכך מחולקת כף הרגל גם היא לארבעה חלקים כאשר כל חלק מייצג ומשקף יסוד אחר בטבע. לכל יסוד השפעות ייחודיות על אברים שונים בגופנו וגם על המערכת המנטאלית והרגשית. השיטה הרפלקסולוגית מבוססת על הפילוסופיה שמאמינה כי כל מערכות הגוף השונות הנפשיות והפיזיולוגיות קשורות זו בזו וכולן משתקפות בכפות הרגליים ובכפות הידיים. כל נקודה בכף רגלינו מייצגת בעצם אבר אחר בגופנו והטכניקות השונות של לחיצות ומגע משפיעות מבחינה אנרגטית מערכות הגוף ולכן אין להפריד בין גוף לנפש ויש לאבחן את מקור הבעיה ולא להתמקד בסימפטומים שלה בגוף.

למידע נוסף אודות רפלקסולוגיה בכף הרגל

עיסוי רגליים. כי לכפות הרגליים שלכם מגיעה מנוחה

החיים הם מירוץ, ולכל אורך הדרך אתם על הרגליים. עם נעליים, כפכפים או סתם יחפים – הרגליים שלכם שם בשבילכם. עכשיו הזמן לעצור את המירוץ ולפנק את הרגליים שלכם בעיסוי רגליים. המרכז לעיסוי תאילנדי ממוקם ברחוב בן יהודה 49 בתל אביב, ומציע לך עיסוי רגליים על ידי מעסות תאילנדיות מקצועיות. אנחנו מזמינים אותך לקבוע טיפול כבר עכשיו.

קבעו טיפול עכשיו - כי מגיע לכם!