מי מאיתנו לא קם בוקר אחד והרגיש את הגב שלו תפוס,  אין אחד או אחת שלא סבל מכאבי גב בחייו או סובלים מכאבי גב בעודם קוראים את שורות אלה. בין אם מדובר בכאב אקוטי או כרוני, עקב פציעה או ממקור כאב אחר- כולנו חווינו כאבי גב מתישהו והם לא נעימים, בלשון המעטה.

מחקרים מראים שיותר מתשעים אחוז מהאנשים שפונים לקבלת טיפול אורתופדי או מבקשים ליטול תרופות נגד כאב סובלים מכאבי גב. כאבי גב לא מתבטאים רק בכאב עצמו בנקודה מסוימת אלא בהקרנה לאזורים אחרים, פגיעה ביכולת התזוזה, מוגבלות תנועה וירידה ביכולת עד חוסר יכולת מוחלט לבצע פעולות פשוטות. לפני שאתם ממהרים ליטול תרופות או לקבל זריקות,חשוב שתדעו, שניתן גם אחרת, אפשר באופן קבוע לשחרר מתחים ולבצע עיסוי גב מקצועי  ולמנוע מצבים של כאבים מצטברים.

הפתרון המושלם עיסוי גב במסגרת מסאז תאילנדי :

יכול מאוד להיות שהמילה 'עיסוי' מקבלת אצלכם משמעות של כיף או של מותרות אבל האמת היא שעיסוי גב הוא דרך טיפולית נהדר להקל וגם למנוע כאבי גב. קודם כל לא צריך לחכות לכאב הבלתי נסבל ולצורך במשככי כאבים בכדי להגיע לקבל עיסוי שמנים בגב או בכל מקום בגוף. עיסוי רפואי או עיסוי ממוקד כמו למשל עיסוי תאילנדי יכול להועיל רבות בלשמור על האיזון בגוף, לשמור על התקינות של האברים ולמנוע מכאבים להתפתח בגוף כמו לדוגמא כאבי גב מהם סובלים כמעט כל האנשים בשלב כלשהו בחייהם.

בין אם אתם עובדים בישיבה או בעמידה, שעות ארוכות או זמן קצר- כאבי גב תחתון הם בעיה שכיחה אצל כל סוגי האוכלוסייה והם לא תמיד נגרמים בגלל מקור פיזי מקומי לעיתים מדובר במקור אחר בגוף, יציבה לא נכונה או אפילו לחץ רגשי שמשפיע דווקא על האזור הזה. במקרה כזה- כבר שהכאב מופיע ומתחיל להציק חשוב להגיע לאבחון ולקבלת טיפול שהוא בעצם עיסוי כדי שהכאב לא יחמיר ויהפוך לאקוטי. במצבים בהם לא מטפלים בכאבים הם מחמירים, מקרינים למקומות אחרים בגוף ומפריעים לתפקוד היום יומי. למה לסבול? לכו לקבל עיסוי גב.

מומחים המטפלים בשיטות שונות של עיסוי יוכלו גם להרגיע את המתח והלחץ שהצטבר אצלכם בגוף בעקבות הכאב פיסית ונפשית. לאחר מכן הם יוכלו לחפש ולאתר את המקור לכאב ולבצע עיסוי מקצועי הכולל לחיצות ודחיפות במקור הכאב שבאופן פלא (עבורכם, לא עבור המטפל!) ישחרר לכם את הנקודה הכואבת בגב. לאחר מכן יימשך העיסוי בנקודה הכואבת עצמה וזאת על מנת לשחרר את המתח שהצטבר במקום ההתכווצות של השרירים מסביב לנקודה הכואבת וגם להזרים את הדם לאזור ומממנו זאת על מנת לזרז ולייעל את הריפוי של המקום.

אל תישארו עם כאב מציק גם אם הוא רק גורם לחוסר נוחות- לכו לקבל עיסוי גב!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.