טיפול בעיסוי הוא צורה פופולרית של רפואה אלטרנטיבית הנהוגה באופן נרחב ברחבי העולם. תאי מסאג, במיוחד, הפך לפופולרי יותר ויותר בשל הסגנון והטכניקה הייחודיים שלו. מקורו בתאילנד, צורת עיסוי זו מבוססת על עקרונות הרפואה האיורוודית העתיקה, הרפואה הסינית המסורתית והיוגה.

עיסוי תאילנדי זכה לתהילה משמעותית בתל אביב, עם מכוני עיסוי רבים המציעים מגוון סגנונות שונים של עיסוי תאילנדי ללקוחות. בבלוג זה נחקור את תרבות העיסוי בתאילנד ונפרט שמונה עובדות על עיסוי תאילנדי שאולי לא ידעתם והגיע הזמן להכיר.

תרבות עיסוי בתאילנד

בתאילנד יש תרבות עיסוי עשירה שראשיתה אלפי שנים. עיסוי תאילנדי מסורתי מושרש עמוק בתרבות והוא נהוג באופן נרחב ברחבי הארץ. זה לא נדיר לראות ספא תאילנדי בכל פינת רחוב בתאילנד.

בתאילנד, עיסוי נתפס כסוג של טיפול רפואי מונע. מאמינים שטיפול עיסוי קבוע יכול לסייע במניעת מחלות ולשפר את הבריאות והרווחה הכללית. עיסוי תאילנדי משמש לעתים קרובות בשילוב עם צורות אחרות של רפואה אלטרנטיבית, כגון תרופות צמחיות ודיקור, כדי להשיג תוצאות בריאותיות מיטביות.

נוסף לכך, מסאג’ תאילנדי נטוע עמוק בפילוסופיה הבודהיסטית. מאמינים שהגוף הוא מקדש ויש להתייחס אליו בכבוד ובזהירות. עיסוי תאילנדי משלב עקרונות של מיינדפולנס ומדיטציה כדי לעזור ללקוחות להגיע למצב של הרפיה עמוקה ושלווה פנימית.

“שמונה” עובדות על עיסוי תאילנדי

  1. טאי מסאז ידוע גם כעיסוי יוגה תאילנדי בגלל השילוב הייחודי שלו בין עיסוי ליוגה. במהלך עיסוי תאילנדי, המטפל ישתמש בידיים, בכפות הרגליים, בברכיים ובמרפקים כדי למתוח ולתמרן את גופו של הלקוח לתנוחות שונות דמויות יוגה.
  1. מסאז תאילנדי מבוסס על העיקרון של קווי אנרגיה. מאמינים כי ישנם עשרה קווי אנרגיה עיקריים העוברים בכל הגוף, ועיסוי תאילנדי פועל לגירוי ואיזון קווי האנרגיה הללו.
  2. עיסוי תאילנדי מתבצע על מחצלת על הרצפה. בניגוד לעיסוי מערבי מסורתי, המבוצע בדרך כלל על שולחן עיסוי, העיסוי התאילנדי מתבצע על מחצלת על הרצפה. זה מאפשר למטפל להשתמש במשקל גופו כדי להפעיל לחץ ולבצע מתיחות בצורה יעילה יותר.
  1. העיסוי התאילנדי מתבצע בלבוש מלא. שלא כמו עיסוי מערבי מסורתי, שבו לקוחות מתבקשים לעתים קרובות להתפשט, העיסוי התאילנדי מתבצע בלבוש מלא. לקוחות מתבקשים בדרך כלל ללבוש בגדים רפויים כדי לאפשר תנועה קלה במהלך הפגישה.
  2. ניתן להתאים מסאג תאילנדי לצרכים האישיים. מטפלים בעיסוי תאילנדי הוכשרו להתאים את הטכניקה שלהם כדי לענות על הצרכים הספציפיים של כל לקוח. בין אם לקוח חווה מתיחת שרירים, כאבי מפרקים או מתח, מטפל בעיסוי תאילנדי יכול להתאים את הטכניקה שלו כדי לעזור להקל על התסמינים הללו.
  3. עיסוי תאילנדי יכול לעזור להקל על מתח וחרדה. עיסוי תאילנדי הוא סוג של עיסוי מרגיע עמוק שיכול לעזור להקל על מתח וחרדה. השילוב של טכניקות מתיחות, עיסוי ומדיטציה יכול לעזור ללקוחות להגיע למצב של הרפיה עמוקה ושלווה פנימית.
  1. מסג תאילנדי יכול לעזור לשפר את הגמישות וטווחי התנועה. טכניקות המתיחה המשמשות בעיסוי תאילנדי יכולות לסייע בשיפור הגמישות וטווחי התנועה בגוף. זה יכול להיות מועיל במיוחד עבור ספורטאים או אלה המנהלים אורח חיים פעיל.
  2. מסאג תאילנדי יכול לעזור להקל על כאבים ונוקשות בגוף בעזרת טכניקות הלחץ והמתיחות העמוקות המשמשות בעיסוי תאילנדי. 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

קבלו רעיון אדיר

חבילות / חבילות מתנה

עכשיו במרכז לעיסוי תאילנדי תל אביב, ניתן לרכוש כרטיסי מתנה על פי סכום או על פי סוג טיפול ממגוון רחב של הטיפולים!